Grinwen

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w remontach instalacji przemysłowych w energetyce. Nasze prace wykonujemy zarówno w spalarniach odpadów, jak i ciepłowniach wykorzystujących inne rodzaje paliw. Prowadzimy nasze prace zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami.

Specjalizujemy się w przeglądach: instalacji w części kotłowej (włączając w to część ciśnieniową), instalacji odsiarczania, stacji przygotowania i oczyszczania wody, a także w przeglądach z zakresu elektryki i automatyki urządzeń. Oferujemy prace montażowe, dostawę części, remonty istniejących instalacji, nadzór nad prowadzonymi pracami oraz koordynację prac na zlecenie klienta końcowego.

Nasz zespół składa się z grupy doświadczonych inżynierów, wspieranych przez około 30 monterów: spawaczy, ślusarzy, mechaników, murarzy i elektryków-automatyków. Pracownicy naszego zespołu posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia, w tym książeczki SEP grup I oraz II (uprawnienia eksploatacyjne i dozorowe), a także uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi, obsługi suwnic, etc. Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia i doświadczenie do prowadzenia prac poza granicami Polski.

W ramach naszych prac współpracujemy z renomowanymi firmami wspierającymi nas w wykonywaniu naszych zadań, w tym z serwisami autoryzowanymi z Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej.

20220811_114130
work
work

Co nas wyróżnia?

Dzięki szerokiemu doświadczeniu i wiedzy branżowej potrafimy dostosować się do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Potrafimy sprostać różnorodnym wymaganiom i potrzebom, głównie dzięki spersonalizowanemu podejściu i dostosowaniu organizacji naszych prac do konkretnych projektów. To pozwala nam na przygotowywanie niestandardowych rozwiązań i wdrażanie aplikacji wedle ściśle wyznaczonych kryteriów.

Nasz priorytet to współpraca z klientem na każdym etapie projektu: od przygotowania zakresu prac, poprzez ustalanie harmonogramu robót, prace na obiekcie, aż do raportów podsumowujących wykonane zadania. Nie tylko rozwiążemy Twoje problemy związane z instalacją, ale także dostarczymy informacji potrzebnych do bezproblemowej obsługi w dalszej perspektywie czasowej.

Zainteresowany współpracą?